Kod producenta: C0472677
Realizacja zamówienia: 48
Producent: Close

Odbijak, który ma za zadanie chronić nasze ubranie, kiedy nosimy dziecko zaraz po karmieniu. Świetnie się czyści i łatwo pierze. Materiały w odbijaku, to najwyższa jakość znana ze śliniaczków i pieluszek Close. 

Odbijak, który maza zadanie chronić nasze ubranie, kiedy nosimy dziecko zaraz po karmieniu. W tym celu został specjalnie wyprofilowany, aby ułożyć go na ramieniu i aby pokrywał newralgiczne miejsca. Idealnie sprawdzi się po posiłku, kiedy nosimy Malucha, aby mu się "odbiło". Jego wodoodporna powłoka na zewnątrz chroni ubranie przed zamoczeniem i zabrudzeniem, kiedy dziecku "ulewa się" po jedzonku.

Spodnia warstwa została wykonana z miękkiego polaru, który sprawia, że odbijak zostaje dokładnie w tym miejscu, w którym go położyliśmy. Dodatek bambusa gwarantuje, że tkanina bardzo dobrze chłonie wszystkie "mleczne niespodzianki" niemowlaka po karmieniu. Jest dużo wygodniejszy i skuteczniejszy od zwykłej pieluchy tetrowej. 

Odbijak bardzo łatwo się pierze i szybko suszy. To niezbędnik w wyprawce każdego Szkraba.

Prać w temperaturze do 60 stopni. Suszyć na suszarce w domu lub na podwórku. 

Skład: warstwa ze wzorem - 100% polyester z laminatem TPU, Sekcja bambusowa - 70% wiskozy bambusowej, 30% kanwa bawełniana, Warstwa od spodu - 100% polyester

 

 

DARMOWA
DOSTAWA !

Przy zakupach powyżej
299zł
Poniżej - jedynie 12.00 zł