Wczytuję dane...
Kod producenta: cl2815
Realizacja zamówienia: 24
Producent: ClassicWorld

Jeśli Twoje dziecko lubi pomagać w kuchni i fascynuje go świat kuchennych sprzętów z pewnością polubi tą zabawkę. Drewniany mikser to produkt charakteryzujący się wysoką estetyką wykonania, trwałością i troską o bezpieczeństwo dziecka, które pomimo chęci nie powinno obsługiwać prawdziwego miksera.

Zabawka wykonana z dbałością o szczegóły. Wystarczy ustawić moc z boku miksera i już można zacząć go używać. Mieszadło obraca się, gdy dziecko złapie za drewnianą kulkę i zacznie kręcić. Czy piana już ubita?

Dodatkowo zestaw zawiera dwie torebki, żeby można było "dosypywać" z nich mąkę i kakao. Po wymiksowaniu składników wystarczy unieść górną część z mieszadłem i wyjąć ciasto.

Miska nie jest przymontowana na stałe więc bez problemu można ją wkładać i wyciągać. Natomiast pokrętło z boku przy kręceniu zabawnie terkocze.

Zabawa w naśladowanie dorosłych to dobre ćwiczenie dla dzieci. Zabawa rozwija ich umiejętności manualne, ale i społeczne. W końcu ciasto piecze się nie tylko dla siebie i można robić to wspólnie.

Można dokupić również inne produkty z tej samej serii: wagę paterę z ciastkami, wózek.

Produkt zapakowany w kolorowe pudełko idealnie nadaje się na prezent.

Nasz mikser nie jest konkurencją dla mikserów wykonanych z plastiku. To dużo wyższa klasa i jakość zabawki.

Wymiary: 20 x 9 x 24cm.

Wiek: 3 +

Referencja: CL2815

Deklaracja zgodności CE

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

DARMOWA
DOSTAWA !

Przy zakupach powyżej
299zł
Poniżej - jedynie 12.00 zł