Realizacja zamówienia: 72 godzin
Producent: Kiinde

Przygotuj własne, zdrowe i pożywne posiłki z systemem Foodii™. Zblenduj ulubione składniki, wlej przecier do bidonu, a następnie napełnij przecierem woreczki Foodii Pouch™. Łatwo, szybko i bez bałaganu!

Różne rodzaje końcówek do przekąsek dają wiele opcji karmienia. Końcówka do przekąsek Snack Spout™ o ergonomicznej budowie, czy miękkie silikonowe łyżeczki Squeeze Spoon™, dzięki nieprzeciekającym zakrętkom, ułatwiają samodzielne jedzenie i minimalizują bałagan. Bidon, wielkości dużej szklanki, jest łatwy w użyciu i czyszczeniu, i nie posiada żadnych wyjmowanych elementów. Możesz go używać również do przechowywania jedzenia w lodówce! Bidon Foodi Filler™, wielkości dużej szklanki, jest łatwy w użyciu i czyszczeniu, i nie posiada żadnych wyjmowanych elementów. Możesz go używać również do przechowywania jedzenia w lodówce!

Zestaw startowy Foodii zawiera:

10 woreczków Foodii™ Squeeze Snack™
1 bidon Foodii Filler™ – miękki, umożliwiający sprawne napełnianie woreczków przecierami. W zestawie z zakrętką.
2 końcówki Snack Spout™ z nieprzeciekającymi zakrętkami, zapobiegającymi ubrudzeniu dziecka podczas samodzielnego jedzenia bezpośrednio z woreczka
1 łyżeczkę Squeeze Spoon™ z nieprzeciekającą nakładką, zapobiegającą ubrudzeniu dziecka podczas samodzielnego jedzenia bezpośrednio z woreczka.

Elementy zestawu nie zawierają BPA, PVC, lateksu, ani ftalanu. Pomagają zachować czystość podczas przygotowywania i spożywania posiłków – jednorazowe woreczki nadają się do recyklingu. Końcówki Snack Spout™ i łyżeczki Squeeze Spoon™ są wielokrotnego użytku, mogą być myte w zmywarce, sterylizowane parowo oraz podgrzewane w kuchence mikrofalowej.

 
Woreczki Kiinde® Twist™ nadają się do przechowywania wszelkiego rodzaju pokarmów – od mleka matki, przez mleko modyfikowane, po przeciery. Do woreczków na przekąski Kiinde® Foodii™ i woreczków na mleko Twist Pouch™ podłączyć można każdy rodzaj końcówki: smoczki Active Latch™, końcówki Snack Spout™ i łyżeczki Squeeze Spoon™, a także laktator. Woreczki mogą być używane na każdym etapie rozwoju dziecka, więc możesz z powodzeniem zaopatrzeć się w zapasowe sztuki. Dowiedz się więcej na temat odciągania mleka i karmienia przy pomocy woreczków Twist Pouch™. W zakładce Kiinde® Twist™ – system do kolekcjonowania, przechowywania i podawania mleka kobiecego.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

DARMOWA
DOSTAWA !

Przy zakupach powyżej
299zł
Poniżej - jedynie 12.00 zł