Wczytuję dane...
Producent: Kiinde

Podawaj przeciery swojemu dziecku bezpośrednio z woreczków Kiinde® Twist Pouch™ lub Foodii Pouch™! Nałóż łyżeczkę Squeeze Spoon™ na woreczek i oszczędź sobie czasu, trudu i bałaganu podczas karmienia poza domem.

Opakowanie zawiera
2 łyżeczki Squeeze Spoon™

Zalety systemu Foodii
Dzięki systemowi Foodii™ do przechowywania i podawania przecierowych przekąsek podasz swojemu dziecku ulubione przeciery w woreczkach Kiinde® Twist™ lub Foodii™ i oszczędzisz sobie sprzątania po posiłku.

  • Wyciskaj pokarm z woreczków Twist Pouch™ lub Foodii Pouch™ na łyżeczkę Squeeze Spoon™ i pozwól swojemu dziecku cieszyć się posiłkiem bez ubrudzenia się. Łyżeczki Squeeze Spoon™ posiadają nieprzeciekające nakładki.
  • Nasze miękkie silikonowe łyżeczki Squeeze Spoon™ są delikatne dla ząbków i dziąseł dziecka. Ponadto są idealne do zbierania jedzenia z buzi malucha!
  • Mniej mycia – woreczki Twist Pouch™ i Foodii Pouch™ są jednorazowe (i nadają się do recyklingu). Łyżeczki Squeeze Spoon™ mogą być używane wielokrotnie, myte w zmywarce lub sterylizowane parowo, a także podgrzewane w kuchence mikrofalowej. Nie zawierają BPA, PVC, lateksu i ftalanu.
  • Woreczki Kiinde® Twist Pouch™ mogą być używane zarówno do przechowywania mleka z piersi, mleka modyfikowanego, jak i przecierów. Woreczki Kiinde® Foodii Pouch™ i woreczki Twist Pouch™ pasują do laktatorów, smoczków Active Latch™, końcówek Snack Spout™ i łyżeczek Squeeze Spoon™.
  • System Foodii™ pozwala na szybkie i łatwe napełnianie woreczków Kiinde® Twist Pouch™ i Foodii Pouch™ z zachowaniem czystości.
  • Przygotuj własne, zdrowe i pożywne posiłki z systemem Foodii™. Zmiksuj ulubione składniki, wlej przecier do bidonu Foodi Filler™, a następnie napełnij przecierem woreczki Twist Pouch™ lub Foodii Pouch™ . Łatwo, szybko i czysto!
  • Dzięki woreczkom możesz podawać posiłek na różne sposoby – za pomocą ergonomicznych końcówek Snack Spout™ lub miękkich, silikonowych łyżeczek Squeeze Spoon™. Posiadają one nieprzeciekające zakrętki lub nakładki i wspomagają samodzielne jedzenie Twojego dziecka.
  • Bidon Foodii Filler™ jest prosty w użyciu i czyszczeniu. Nie posiada wyjmowanych elementów, a rozmiarem zbliżony jest do dużej szklanki. Bidon Foodii Filler™ możesz również wykorzystać do przechowywania jedzenia w lodówce!
  • Elementy zestawu nie zawierają BPA, PVC, lateksu ani ftalanu.
  • System Foodii™ pomaga zachować czystość podczas karmienia – co jest niezwykle ważne poza domem i w podróży. Woreczki są jednorazowe (i nadają się do recyklingu), a końcówki Snack Spouts™ i łyżeczki Squeeze Spoon™ mogą być myte w zmywarce, sterylizowane parowo, a także podgrzewane w kuchence mikrofalowej.


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

DARMOWA
DOSTAWA !

Przy zakupach powyżej
299zł
Poniżej - jedynie 12.00 zł