Wczytuję dane...
Kod producenta: 50030
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Meli

Kreatywne klocki - Zabawa i nauka w jednym.

Klocki Meli to wyjątkowy zestaw edukacyjny, który nie tylko stanie się ulubioną zabawką Twojego dziecka, ale też będzie wspierał jego rozwój. Kolorowe elementy, przypominające swoim kształtem puzzle, pozwolą każdemu maluchowi wyczarować konstrukcje płaskie i przestrzenne, takie jak samochód, dom, pałac, robot czy rakieta. Co ważne, w przeciwieństwie do tradycyjnych klocków plastikowych, nie posiadają połączeń, zaczepów, które sugerowałyby zastosowanie klocka i ograniczały dziecięcą wyobraźnię. Dzięki temu podczas zabawy mały konstruktor może skorzystać zarówno z przykładowych wzorów, spróbować odwzorować przedmioty z otaczającej go przestrzeni, jak również całkowicie dać się ponieść fantazji.

Prosty sposób łączenia, płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. Jedynym ograniczeniem jest dziecięca wyobraźnia. Zestaw 600 sztuk klocków w 6 kolorach Optymalnie dobrany rozmiar klocka : 2,5 x 2,5 x 0,5 cm Zabawka odpowiednia dla dzieci od 3 lat.

Jednakowy kształt i wielkość klocków pozwalają wykorzystać je nie tylko do zabawy, ale także nauki, np. matematyki. W zależności od wieku dziecka i jego umiejętności możesz wybrać zestaw z większą (nawet do 1000) lub mniejszą (od 150) ilością elementów.

Z klockami Meli Twoje dziecko:

  • przyjemnie spędzi czas,

  • może bawić się samodzielnie lub w grupie,

  • rozwinie kreatywność i wyobraźnię,

  • nauczy się liczyć, dodawać i odejmować,

  • nauczy się rozróżniać kolory,

  • rozwinie zdolności motoryczne.

Wiek; 3+

Wyprodukowano w Polsce

Wg wieku

  • Wiek: 

    3 lata+

DARMOWA
DOSTAWA !

Przy zakupach powyżej
299zł
Poniżej - jedynie 12.00 zł