Kod producenta: 502476
Realizacja zamówienia: 24
Producent: fischerTiP

FischerTIP to naturalny, wszechstronny materiał rzemieślniczy dla dzieci, który jest w 100% biodegradowalny, a więc nieszkodliwy dla środowiska. FischerTIP wykonany jest z ziemniaków, wody i tradycyjnych powszechnie używanych barwników spożywczych.

Klocki FischerTIP to kreatywna zabawa, rozwijająca pomysłowość i sprawność manualną.

WSZYSTKIE CECHY I ZALETY KLOCKÓW FischerTIP:

 1. FischerTIP ® nie wymaga użycia kleju, klocki trzymają się razem po użyciu odrobiny wody
 2. FischerTIP ® może być z łatwością formowany palcami lub innymi prostymi narzędziami. Można je zgniatać, ciąć, przycinać, ugniatać jak plastelinę.
 3. FischerTIP ® w większych zestawach dodaje dodatkowe narzędzia ułatwiające i urozmaicające pracę. Narzędzie te to specjalny uchwyt, zgniatarka do formowania cegieł, tarka.
 4. FischerTIP ® pomaga rozwijać zdolności motoryczne dziecka - dziecko ćwiczy swoje dłonie oraz paluszki, poznaje kształty, formy i kolory.
 5. FischerTIP ® zachęca do twórczego myślenia - z ziemniaczanych klocków można zbudować prawie wszystko, nawet duże budowle dzięki dobrym właściwościom nośnym klocków. Nie ma takich rzeczy, których nie można byłoby zbudować.
 6. FischerTIP ® jest kreatywne - dziecko poprzez tworzenie własnych prac wyraża swoją osobowość. Dziecko może wymyślić i zbudować wszystko co tylko zapragnie. Po klockach można również pisać mazakami lub długopisem, co daje nieograniczone możliwości.
 7. FischerTIP ® jest produktem naturalnym i jest przyjazny dla środowiska
 8. FischerTIP ® jest bezpieczny - przypadkowe połknięcie lub spożycie jest całkowicie niegroźne dla dziecka. Nie ma możliwości zadławienia się dziecka - klocek rozpuści się.
 9. FischerTIP ® jest edukacyjny - klocki są doskonałe do zabawy w grupie, zarówno w przedszkolu i szkole. Wspólna zabawa integruje również całe rodziny podczas wielogodzinnej wspólnej zabawy.

Klocki wyprodukowane są w całości w Niemczech

FischerTIP 1000 - skład zestawu:

 1. około 1000 sztuk klocków FischerTIP
 2. gąbeczka do namoczenia wodą
 3. nożyk
 4. narzędzie do pisania klockiem (należy włożyć klocek do środka i namoczyć)
 5. narzędzie do zgniatania klocków i formowania z nich prostokątów (cegłówek)
 6. 15 patyczków do wykonania np. kwiatków
 7. instrukcja z przykładowymi wzorami do wykonania
Całość zapakowana w wiaderko ułatwiające przechowywanie.
Wiek : 3 +
Referencja: 502476

Deklaracja zgodności CE bxbx

Polecamy

DARMOWA
DOSTAWA !

Przy zakupach powyżej
299zł
Poniżej - jedynie 12.00 zł