Kod producenta: 36217
Realizacja zamówienia: 48
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Les Deglingos

Les Deglingos to niezwykła banda. Tworzą ją zwariowane zwierzaki, zawsze chętne do szaleństw i muzykowania. Uwielbiają śpiewać (choć nie zawsze potrafią), wymyślać nowe słowa (zwłaszcza te, które się kończą na „-os”), zarażają optymizmem i nigdy nie trzeba ich dwa razy namawiać na psoty. Czasami jednak od najfajniejszej nawet przygody wolą się po prostu poprzytulać. Zupełnie tak samo jak Ty.

Hipopotam Hippipos To zapalony podróżnik i największy wizjoner, jakiego znasz. Ma milion pomysłów na minutę i nie boi się wyzwań. Reaguje entuzjazmem na wszystko, co dziwne i będzie cię motywował w każdej sytuacji. Ba! Namówi cię nawet do spróbowania lodów marchewkowych, nauki pływania i jazdy na rolkach.   Serpentyna aktywująca Hipopotam Hippipos to idealna zabawka sensoryczna dla maluszków. Została wykonana z wielu materiałów o różnej fakturze i kolorze, zawiera ponadto dodatkowe atrakcje: piszczałkę, miękkie lusterko, gryzaczek, element wibrujący i szeleszczący. Wszystkie części są przy tym w pełni bezpieczne dla małych odkrywców. Serpentynę można z łatwością zamocować przy łóżeczku, w wózku lub foteliku samochodowym.

Czyszczenie tylko z wierzchu.

Długość: ok. 35 cm

Wiek: 0+

Francuską markę Les Deglingos cechuje przede wszystkim jakość: doskonałe szycie, przemiłe w dotyku materiały oraz oryginalny design, który zawdzięcza nie tylko projektantce Stephanie Dick, ale też... babci założyciela – Laurenta Mancerona. To właśnie zabawka ze skrawków tkanin, uszyta przez nią przed laty dla wnuka stała się dla niego inspiracją do stworzenia kolekcji.

DARMOWA
DOSTAWA !

Przy zakupach powyżej
299zł
Poniżej - jedynie 12.00 zł