Kod producenta: SS9057
Realizacja zamówienia: 48
Producent: Shade Sticker

Shade Sticker jest nowoczesnym typem osłonki przeciwsłonecznej mocowanej do szyby samochodowej za pomocą elektryzacji statycznej - działa jak naklejka bez kleju. Shade Sticker całkowicie zacienia okno, dzięki czemu skutecznie blokuje promieniowanie słoneczne i tym samym podwyższa komfort jazdy pasażerów podróżujących na tylnej kanapie samochodu. Dodatkowym atutem naklejek jest to, iż można je swobodnie przenosić z auta do auta. Jest to akcesorium, które z pewnością ułatwi życie niejednym rodzicom. Urocza i kolorowa aplikacja jest widoczna od wewnątrz - na zewnątrz widać jedynie białe tło.

Osłonka ta jest wielokrotnego użytku. Można ją przyklejać i odklejać na szybę tyle razy, ile będzie to potrzebne. Nie ma potrzeby mocowania żadnych ssawek na szybie, dlatego Shade Sticker nie tworzy pęcherzy i nie pozostawia śladów na szybie. Łatwo się je przechowuje - najlepiej umieścić je na foli, która jest opakowaniem. Są lekkie i nie zajmują wiele miejsca. Gdyby obniżyły się właściwości statyczne arkuszy – wystarczy je przetrzeć szmatką zwilżoną ciepłą wodą lub suchą szmatką z mikrofibry. Osłonka została wykonana z solidnego materiału - specjalistycznej japońskiej foli.

Sposób aplikacji: umocuj Shade Sticker na bocznej szybie samochodu analogicznie do naklejki bez użycia kleju. Aby zdjąć osłonkę, chwyć za jej brzeg i ciągnij w przeciwnym kierunku, aż do zupełnego odklejenia od szyby.

  • blokada promieniowania słonecznego UV
  • przyjemne zacienienie wnętrza samochodu - chroni przed nagrzaniem
  • łatwy montaż za pomocą elektryzacji statycznej
  • wielokrotnego użytku
  • arkusz o wymiarach: ok. 32 x 45 cm
  • wzór: globus

DARMOWA
DOSTAWA !

Przy zakupach powyżej
299zł
Poniżej - jedynie 12.00 zł