Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48
Producent: Lassig

Zestaw dwóch bambusowych miseczek niemieckiej marki LASSIG. Wykonane są z wyjątkowego, trwałego i lekkiego materiału, składającego się głównie z naturalnych surowców, pochodzących ze zrównoważonych źródeł, takich jak bambus i kukurydza, z dodatkiem melaminy. Miseczki są w przepięknych owocowych kolorach – jedna w kolorze świeżej mięty, druga - dojrzałej jagody. Są lekkie i poręczne. Idealne dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Mają wysokie, szersze u góry brzegi, dzięki czemu sprawdzą się przy nauce samodzielnego jedzenia.

 

Zestaw doskonale nadaje się na prezent. Stanowi część większej kolekcji.

Możesz dobrać do niego inny produkt w tej samej gamie kolorystycznej lub z wybranym motywem.

 

Można myć w zmywarce.

Nie zaleca się podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

 

Wiek: 6 m+

Wymiary: miseczka 13,5 x 13,5 x 4,9 cm, opakowanie 13,5 x 8 x 20,7 cm

Waga: 266 g

Skład: 45% bambus, 35% włókno kukurydziane, 20% melamina

 

O kolekcji

 

Kolekcja naczyń bambusowych marki Lassig powstała z miłości do natury. Wykorzystuje głównie odnawialne surowce - naturalny bambus i włókna kukurydziane. Produkty z tej serii dostępne są w przepięknych owocowych kolorach w dwóch wersjach kolorystycznych: brzoskwiniowo-śliwkowej i miętowo-jagodowej.

 

Lassig to rodzinna firma z Niemiec, tworząca z myślą o współczesnych Mamach, które są świadome swojego stylu, potrzeb i roli społecznej. To nie tylko gwarancja perfekcji i dobrego designu, ale również ekologicznej produkcji i wyboru materiałów. W oparciu o te idee, dbałość o środowisko i szeroko rozumianą odpowiedzialność społeczną marka wypracowała sobie własną filozofię. LIVE LASSIG oznacza zwyczajne życie: rodzinne, pełne ciepła i tradycyjnych wartości, szacunku dla natury i drugiego człowieka. Takie podejście zaowocowało szeregiem branżowych nagród, w tym za innowacyjność i etykę. Ponadto marka Lassig aktywnie wspiera chore dzieci, promuje wychowanie bez przemocy, finansuje szkółki piłkarskie dla maluchów, jak również ratuje zagrożone gatunki zwierząt.

Polecamy

DARMOWA
DOSTAWA !

Przy zakupach powyżej
299zł
Poniżej - jedynie 12.00 zł