Wczytuję dane...

Jeśli Twoje dziecko uwielbia kreatywną zabawę, kombinowanie i logiczne myślenie ten zestaw będzie idealnym prezentem. Sprawdzi się również do rozwijania u dzieci tych właśnie umiejętności, a dzięki takiej ilości elementów i mnogości ich form macie nieograniczoną możliwość budowania wciąż nowych konstrukcji. Również kilka dzieciaków może się bawić zestawem w jednym czasie. Dzięki temu dzieci uczą się również współdziałania w grupie i interakcji społecznej. Dzieci mogą budować np. elementy wspólnej pracy np. miasteczka lub bawić się w inny, wymyślony sposób. 

Ogromny zestaw różnego rodzaju elementów, łączników, kółek, śrubek to jeszcze więcej zabawy dla małych konstruktorów., a także:

  • rozwijanie zdolności analitycznego myślenia - dziecko musi się zastanowić jaką część gdzie umieścić żeby ułożyć całość
  • ćwiczy zdolności manualne - dzięki możliwości łączenia, składania itd.
  • rozwija kreatywność - istnieje nieograniczona ilość kombinacji, które można odkrywać wciąż od nowa
  • jest dobrą okazją do potrenowania cierpliwości - nie od razu wszystko musi się udać ;-)

W skład zestawu wchodzi:

  • 497 elementów konstrukcyjnych wśród których znajdziecie między innymi elementy drewniane, elementy z przezroczystego tworzywa do wykorzystania jako szyby w pojazdach, koła i mnóstwo kolorowych łączników. Znajdziecie tu również 2 kartonowe pudełka z magnesem na środku do złożenia i wykorzystania jako kontener. Do magnetycznego kontenera jest również drewniany element z magnesem, z którego można zrobić dźwig. 
  • instrukcję z przykładowymi konstrukcjami do wykonania. Instrukcja została podzielona na konstrukcje o różnym stopniu trudności. I tak jedną gwiazdką oznaczono najłatwiejsze np. nożyczki, drabinę itp. Dwoma gwiazdkami nieco trudniejsze i tak dalej aż do konstrukcji najtrudniejszych oznaczonych pięcioma i sześcioma gwiazdkami np. statek, koparka i inne ciekawe maszyny czy pojazdy.
  • pudełko plastikowe z pokrywką zamykaną po bokach oraz uchwytem na środku tak, aby cały zestaw łatwo było przechowywać i przenosić (chociaż przenoszenie wcale nie będzie takie łatwe, bo cały zestaw trochę waży;-)

Ze względu na dużą ilość elementów, zestaw sprawdzi się również jako wyposażenie przedszkoli i placów zabaw oraz wszędzie tam, gdzie bawić się może kilkoro dzieci.

Wymiary opakowania: 41 x 28 x20cm

Wiek: 3+

DARMOWA
DOSTAWA !

Przy zakupach powyżej
299zł
Poniżej - jedynie 12.00 zł