Wczytuję dane...

Pielęgnacja

Troska o maluszka to nie tylko dostarczanie mu składników odżywczych czy rozrywki, ale również odpowiednia pielęgnacja, która powinna opierać się na bezpiecznych kosmetykach i akcesoriach.

W tej kategorii znajdziesz artykuły do pielęgnacji niemowląt. Wśród naszych starannie wyselekcjonowanych propozycji znalazły się pieluszki dziecięce oraz różnego rodzaju kosmetyki dla noworodka. W trosce o jego bardzo delikatną i skłonną do podrażnień skórę zadbaliśmy o to, by wszystkie nasze propozycje były całkowicie bezpieczne oraz organiczne. Wśród nich znajdziesz m.in. chusteczki nawilżane, jednorazowe wkłady do nocnika, organizery na pieluszki dziecięce, a także szybkoschnące maty do przewijania z mikrofibry.

Jeżeli chodzi o artykuły dla niemowląt, polecamy takie produkty, jak elektroniczne aspiratory do nosa, które ułatwiają odciąganie wydzieliny, a także m.in. silikonowe szczoteczki do czesania główki. Proponowane tu produkty to niezbędne elementy każdej wyprawki, dlatego naszą ofertę kierujemy nie tylko do opiekunów noworodka, ale również przyjaciół, którzy chcieliby podarować młodym rodzicom praktyczny prezent.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

DARMOWA
DOSTAWA !

Przy zakupach powyżej
299zł
Poniżej - jedynie 12.00 zł