Kod producenta: CL4122
Realizacja zamówienia: 24
Producent: ClassicWorld

Wiosenna pętla motoryczna do ćwiczenia paluszków to świetna propozycja dla najmłodszych. W czasie zabawy dziecko rozwija zdolności manulane oraz postrzeganie kolorów oraz form.

Na metalowych kolorowych prętach znajdują się piękne drewniane koraliki m.in ptaszki, motylki czy wesoła gąsiennica, które dziecko może przesuwać w dowolny sposób, ćwicząc przy tym precyzję ruchów palców i dłoni. 
Dodatkowo podstawa zabawki tworzy łąkowy labirynt po którym można przesuwać figurki biedronki i stonki, co jest bardzo interesującym zajęciem dla malucha.

Na podstawie znajdują sie 2 zabawne podskakujące na sprężynach tulipany, które można wyginać w dowolnym kierunku. Dodatkowo na łące można postawić miniaturowy karmnik dla ptaszków.

Całość tworzy bardzo barwną i radosną zabawkę, przy której z pewnością dziecko będzie mogło bardzo miło spędzić czas zdobywając nowe umiejętności manualne.

Zabawka uczy dziecko logicznego myślenia, cierpliwości oraz pomaga w rozróżnianiu podstawowych kształtów i kolorów. 

Zabawka ze względu na swój edukacyjny charakter często wybierana jest jako wyposażenie przedszkoli, gabinetów rehabilitacyjnych lub logopedycznych.

Materiał: lakierowane drewno, metal

Wymiary:

  • średnica   27 cm
  • wysokość  23,5 cm
Wiek : 1 +

Referencja: CL4122
Deklaracja zgodności CE

Wg wieku

  • Wiek: 

    12 m+

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

DARMOWA
DOSTAWA !

Przy zakupach powyżej
299zł
Poniżej - jedynie 12.00 zł